Başsağlığı Mesajı
Başsağlığı Mesajı

BÜYÜK MİLLETİMİZE

Dünyadaki ve ahiretteki önderimiz, aydınlığın ve bilimin temsilcisi, insanlığın yüz akı peygamber efendimizin doğduğu bu mübarek günde içimiz yangın, gözlerimiz yaşla doldu.

Analarının kınalı kuzularını, gönlü vatan ve millet ideali ile dolu tertemiz aydınlık alınlı şehitlerimizi toprağa veriyor, o kutlu elçinin yanına uğurluyoruz.

Bütün insanlığın öncelikli değeri masum canların korunması iken, bu vahşeti kınayamayan ulusal ve uluslararası kuruluşlar, siyasetçiler ne işe yararlar?

Bizler; milletimizin bütün fertleri, karanlığa ve karanlığın temsilcilerine meydanı bırakmayıp, insanlığın aydınlık geleceği için bilimin ışığında gücümüzün son damlasına kadar çalışmaya devam edeceğiz.

Milletimizce şu asla unutulmasın ki; atalarımızın da, şehitlerimizin de yattığı toprak, tuttuğu bayrak bellidir. O bayrak, Çanakkale’den Cebelitarık’a, Dicle-Fırat arasından Nil’e, Diyarbakır’dan Semerkant’a, Tunus’tan Moğolistan’a kadar bütün masumların ve mazlumların istiklal sancağıdır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde şehitlerimizin mübarek annelerinin, metaneti yüksek babalarının, bütün aile fertlerinin ve milletimizin başı sağolsun.